ÕPPETÖÖ

Direktor kiidab


 

Avaldada kiitust kooli esindamise eest Võrumaa laulu- ja tantsupeol "Pidu meie õuel" mudilas- ja lastekoori õpilastele.

Juhendaja Sirli Hellamaa

---

 

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel murdmaateatejooksus osalesid tublilt Devin Suits, Henri Koha, Kaspar Jõgisuu, Anette Vätsing, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Elli-Liis Ladva, Kertu Mäesaar, Robin Leius, Kaspar Nuut, Aureelia Lauter, Lisandra Lohk, Kadri Kirschenberg,  Arco Nõmmik, Pärtel Perv, Mia-Loreen Rosen, Otto Tappo, Oliver Solmann, Brita Alter, Mairo Hollo, Lenna Leelo Asi, Alina Nagibina, Elo Rahman, Adrian Randlo, Priit Konnula, Henn Rahman Age-Anett Laanejõe,  Liisa Koha, Riho Parker ja Ron-Mattias Vähi.

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

 

Meeldejääva emadepäeva pereõhtu korraldamise eest avaldada tunnustust mudilaskoorile, eelkooli õpilastele, 2. kl  luuletuse lugejatele, 2.-3. kl tantsuringile, 4. kl tantsijatele, ukulele huviringi õpilastele, Jürgen Soonele, Teele Helekivile, Linette Rodimale, 7. ja 8. klassile ning bändile Metsakitsed.

Juhendajad Rebeka Käär, Sirli Hellamaa, Annika Põldsepp, Laura Mander, Kristina Siska, Tuulike Mölder

Fotograaf Tiina Männe

---

 

Võrumaa robootikapäeval osalesid tublilt Kristofer Kaasma ja Martin Serv.

Juhendaja Triinu Grossmann

---

 

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus osalesid tublilt Robin Leius, Aureelia Lauter, Lisandra Lohk, Jürgen Soon, Arco Nõmmik, Mia-Loreen Rosen, Kädi Müür, Mairo Hollo, Mattias Vätsing, Lenna Leelo Asi, Annabel Kipasto, Age-Anett Laanejõe ja Riho Parker.

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

Võrumaa laste ja noorte teatripäeval osales algklasside draamaring etendusega  "Naeris uues kuues" ja 3.klass etendusega "Tekstiliigid nagu naksti". Näitleja eripreemiad said Liisa Rosenberg ja Mirell Vätsing. 3.klassi näitering sai veel kiita koostöö eest.

Juhendaja Tuulike Mölder

---

 

Maakondlikul matemaatikavõistlusel  NUPUTA osalesid tublilt Joonas Soon, Remo Kuslapuu, Martin Serv ja Sander-Martin Võro.

Juhendaja Tiiu Alter

---

Kodutütarde ja noorkotkaste maakondlikul võistlusmatkal Rene Retk 2022 osales Osula rühmast 3 võistkonda.

II koha saavutas kooli vilistlaste võistkond koosseisus Kaili Terve, Jete Marie Helekivi, Melani Väits.

Väga tublilt osalesid teine vilistlaste võistkond koosseisus Carin Onno, Katrin Kaarna, Evelina Nagibina, Loviise Liiv ning 8. kl poiste võistkond koosseisus Adrian Randlo, Andre Antsov, Henn Rahman ja Priit Konnula.

Juhendaja Kristelle Terve

---

Maakondlikul kodutütarde ja noorkotkaste jüripäeva matkamängul osales tublilt võistkond koosseisus Kadri Kirschenbeg, Anni Serv, Jürgen Soon ja Lars Peeter Ladva.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Meeldejääva kooli 257. sünnipäeva aktuse läbiviimise eest avaldada tunnustust mudilaskoorile, 6. kl õpilastele, Lars Peeter Ladvale, Teele Helekivile, Linette Rodimale, Gerli Karile, Annabel Kipastole, Liis Servale, Riho Parkerile, Karl-August Jeedasele.

Juhendajad Viia Haller, Sirli Hellamaa

Fotograaf Tiina Männe

---

 

Maakondlikul kodutütarde ja noorkotkaste oskuste võistlusel saavutas kodutütarde võistkond koosseisus Lenna Leelo Asi, Gerli Kari, Janne Raudsepp, Marette Rodima III koha.

Väga tublilt osales noorkotkaste võistkond koosseisus Adrian Randlo, Remo Kuslapuu, Joonas Soon, Lars Peeter Ladva.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Lastekirjanduse päeva tähistasime algklasside lugemisvõistlusega ALGKLASSID LOEVAD. Ette tuli lugeda üks lugu A. Perviku, E. Raua või P. Raua loomingust. Klasside parimad olid:

Triin Serv 1. kl

Marite Varrik 2. kl

Kertu Serv 3. kl

Liisa Rosenberg 3B kl

Kadri Kirschenberg 4. kl

Jan Martin Kaarna 4B kl

Publiku lemmik oli Martin Mallas.

Juhendajad Annika Põldsepp, Tuulike Mölder, Diana Juss, Külli Karro ja Anneli Jõeloo

---

 

Koolinoorte 6.-9. kl korvpalli MV-l osales väga tublilt võistkond koosseisus Oskar Ermel, Marten Oeselg, Ruudi Palm, Raneri Kamber, Priit Konnula, Adrian Randlo, Sten Ivaste, Riho Parker, Ron-Mattias Vähi.

Juhendaja Anti Ossis

----

 

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutasid 9. kl arvestuses Liis Serv I koha, Age-Anett Laanejõe III koha.

8. kl arvestus saavutas Lenna Leelo Asi II koha,  tublilt osalesid Gerli Kari, Elo Rahman, Henn Rahman.

7. kl arvestuses osalesid tublilt Kadi Serv ja Susanna Solmann.

6. kl arvestuses saavutas Joonas Soon II koha, tublilt osales Remo Kuslapuu.

Juhendaja Viia Haller

---

 

Sportlandi 3x3 korvpallivõistlusel saavutas võistkond koosseisus Samuel Liiv, Otto Tappo, Joosep-Henry Pajumägi ja Oliver Solmann III koha.

Juhendaja Anti Ossis

---

Emakeelepäeva raames teemakohaste ülesannete lahendamises olid klasside parimad Savannah Sügis, Triin Serv, Säde Heidi Serv, Ranelle-Naomi Rosen, Amanda-Airiin Klaar, Liis-Loreen Kivest, Jan Martin Kaarna, Anni Serv, Aureelia Lauter, Jette Raudsepp, Kädi Müür, Joonas Soon, Remo Kuslapuu, Hindrik Saar, Susanna Solmann, Lenna Leelo Asi, Reena Kamber, Liis Serv.

Juhendajad Anneli Jõeloo, Külli Karrro, Tuulike Mölder, Diana Juss, Annika Põldsepp, Rebeka Käär

---

 

Ukraina heaks korraldatud toetusmärkide valmistamise ja müügi eest tunnustada järgmisi õpilasi: Kadi Serv, Susanna Solmann, Lenna Leelo Asi, Maria Helena Kaasma, Reena Kamber, Gerli Kari, Karmen Kerge, Sandra Kobin, Alina Nagibina, Elo Rahman, Linette Rodima, Helen Toom.

Juhendasid ja abistasid Ülle Hummal, Kristelle Terve

---

 

Meeldejääva Eesti Vabariigi 104. aastapäeva aktuse läbiviimise eest avaldada tunnustust järgmistele õpilastele: Nele Liis Kaasma, Elli-Liis Ladva,  Amanda-Airiin  Klaar, Hindrik Saar, Oskar Ermel, Mattias Hainas,  Sten Ivaste,  Karl-August Jeedas, Sandra Kallion, Annabel Kipasto, Liisa Koha,Anete Kuuskla,  Age-Anett Laanejõe, Carola Müür, Riho Parker, Liis Serv, Madli Soon, Ron-Mattias Vähi.

Juhendasid Kairit Thealane ja Sirli Hellamaa

---

 

Maakondlikul 4.-6. kl matemaatikaolümpiaadil saavutas Martin Serv 5. klassi arvestuses I koha.

Tublilt osalesid Joonas Soon,  Sebastian Vals, Jette Raudsepp, Anni Serv, Aureelia Lauter ja Kadri Kirschenberg.

Juhendajad Tiiu Alter ja Annika Põldsepp

--

 

Maakondlikul ettelugemisvõistusel "Kolmas loeb" osales tublilt Elli- Liis Ladva.

Juhendaja Tuulike Mölder

--

 

Maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil osales tublilt Madli Soon.

Juhendaja Krista Hütsi

---

 

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil osalesid tublilt Kadi Serv, Lenna Leelo Asi, Elo Rahman, Anete Kuuskla, Liis Serv.

Juhendaja Tiia Linnas

---

 

Maakondlikul emakeele olümpiaadil osalesid tublilt Mattias Vätsing, Kadi Serv, Elo Rahman, Reena Kamber, Age-Anett Laanejõe, Liis Serv.

Juhendaja Rebeka Käär

---

 

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil osalesid tublilt Henn Rahman, Gerli Kari, Age-Anett Laanejõe.

Juhendajad Margot Lainemaa ja Tiiu Alter

---

 

Maakondlikul keemiaolümpiaadil  osales tublilt Age-Anett Laanejõe.

Juhendaja Margot Lainemaa 

---

 

Maakondlikul kodutütarde 90. aastapäeva pidulikul kontsert-aktusel sai Võrumaa ringkonna tänukirja Age-Anett Laanejõe.

---

 

Maakondlikul ajalooolümpiaadil osalesid tublilt Joonas Soon, Hindrik Saar ja Madli Soon.

Juhendaja Margot Lainemaa

---

 

Kaja Parkeri mälestusturniiril males saavutas Age-Anett Laanejõe vanemate kodutütarde arvestuses I koha, Lars Peeter Ladva nooremate noorkotkaste arvestuses II koha.

Väga tublilt osales ka Henn Rahman.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Haanjas toimunud maakondlikul laskevõistlusel esindasid meie rühma tublilt Age-Anett Laanejõe, Melani Väits, Kadri Kirschenberg, Viktoria Savi ja Riho Parker.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Võru maakonna koolinoorte valikorienteerumise MV tulemused:

Age-Anett Laanejõe I koht

Riho Parker II koht

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

Võru maakonna koolinoorte sügisese murdmaajooksu MV  tulemused:

Riho Parker III koht

Väga tublilt osalesid Ron-Mattias Vähi, Adrian Randlo, Priit Konnula, Alina Nagibina, Helori Hollo, Aureelia Lauter, Lisandra Lohk, Pärtel Perv.

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

 

Maakondlikul orienteerumisvõistlusel saavutas Age-Anett Laanejõe vanemate kodutütarde arvestuses II koha ning Riho Parker vanemate noorkotkaste arvestuses II koha.

Rühmade arvestuses saavutasime I koha.

Tublilt osalesid Elo Rahman, Gerli Kari, Andre Antsov, Henn Rahman, Adrian Randlo.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Kodutütarde ja noorkotkaste maakondlikul oskuste päeval saavutas noorkotkaste võistkond koosseisus Riho Parker, Henn Rahman, Remo Kuslapuu ja Joosep-Henry Pajumägi saavutas III koha.

Tublilt osales kodutütarde võistkond koosseisus Elo Rahman, Lenna Leelo Asi ja Amanda-Airiin Klaar.

Juhendaja Kristelle Terve         

---

 

 

Avaldada kiitust kooli esindamise eest Võrumaa laulu- ja tantsupeol "Pidu meie õuel" mudilas- ja lastekoori õpilastele.

Juhendaja Sirli Hellamaa

---

 

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel murdmaateatejooksus osalesid tublilt Devin Suits, Henri Koha, Kaspar Jõgisuu, Anette Vätsing, Amanda-Airiin Klaar, Brita Müür, Elli-Liis Ladva, Kertu Mäesaar, Robin Leius, Kaspar Nuut, Aureelia Lauter, Lisandra Lohk, Kadri Kirschenberg,  Arco Nõmmik, Pärtel Perv, Mia-Loreen Rosen, Otto Tappo, Oliver Solmann, Brita Alter, Mairo Hollo, Lenna Leelo Asi, Alina Nagibina, Elo Rahman, Adrian Randlo, Priit Konnula, Henn Rahman Age-Anett Laanejõe,  Liisa Koha, Riho Parker ja Ron-Mattias Vähi.

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

 

Meeldejääva emadepäeva pereõhtu korraldamise eest avaldada tunnustust mudilaskoorile, eelkooli õpilastele, 2. kl  luuletuse lugejatele, 2.-3. kl tantsuringile, 4. kl tantsijatele, ukulele huviringi õpilastele, Jürgen Soonele, Teele Helekivile, Linette Rodimale, 7. ja 8. klassile ning bändile Metsakitsed.

Juhendajad Rebeka Käär, Sirli Hellamaa, Annika Põldsepp, Laura Mander, Kristina Siska, Tuulike Mölder

Fotograaf Tiina Männe

---

 

Võrumaa robootikapäeval osalesid tublilt Kristofer Kaasma ja Martin Serv.

Juhendaja Triinu Grossmann

---

 

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus osalesid tublilt Robin Leius, Aureelia Lauter, Lisandra Lohk, Jürgen Soon, Arco Nõmmik, Mia-Loreen Rosen, Kädi Müür, Mairo Hollo, Mattias Vätsing, Lenna Leelo Asi, Annabel Kipasto, Age-Anett Laanejõe ja Riho Parker.

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

Võrumaa laste ja noorte teatripäeval osales algklasside draamaring etendusega  "Naeris uues kuues" ja 3.klass etendusega "Tekstiliigid nagu naksti". Näitleja eripreemiad said Liisa Rosenberg ja Mirell Vätsing. 3.klassi näitering sai veel kiita koostöö eest.

Juhendaja Tuulike Mölder

---

 

Maakondlikul matemaatikavõistlusel  NUPUTA osalesid tublilt Joonas Soon, Remo Kuslapuu, Martin Serv ja Sander-Martin Võro.

Juhendaja Tiiu Alter

---

Kodutütarde ja noorkotkaste maakondlikul võistlusmatkal Rene Retk 2022 osales Osula rühmast 3 võistkonda.

II koha saavutas kooli vilistlaste võistkond koosseisus Kaili Terve, Jete Marie Helekivi, Melani Väits.

Väga tublilt osalesid teine vilistlaste võistkond koosseisus Carin Onno, Katrin Kaarna, Evelina Nagibina, Loviise Liiv ning 8. kl poiste võistkond koosseisus Adrian Randlo, Andre Antsov, Henn Rahman ja Priit Konnula.

Juhendaja Kristelle Terve

---

Maakondlikul kodutütarde ja noorkotkaste jüripäeva matkamängul osales tublilt võistkond koosseisus Kadri Kirschenbeg, Anni Serv, Jürgen Soon ja Lars Peeter Ladva.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Meeldejääva kooli 257. sünnipäeva aktuse läbiviimise eest avaldada tunnustust mudilaskoorile, 6. kl õpilastele, Lars Peeter Ladvale, Teele Helekivile, Linette Rodimale, Gerli Karile, Annabel Kipastole, Liis Servale, Riho Parkerile, Karl-August Jeedasele.

Juhendajad Viia Haller, Sirli Hellamaa

Fotograaf Tiina Männe

---

 

Maakondlikul kodutütarde ja noorkotkaste oskuste võistlusel saavutas kodutütarde võistkond koosseisus Lenna Leelo Asi, Gerli Kari, Janne Raudsepp, Marette Rodima III koha.

Väga tublilt osales noorkotkaste võistkond koosseisus Adrian Randlo, Remo Kuslapuu, Joonas Soon, Lars Peeter Ladva.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Lastekirjanduse päeva tähistasime algklasside lugemisvõistlusega ALGKLASSID LOEVAD. Ette tuli lugeda üks lugu A. Perviku, E. Raua või P. Raua loomingust. Klasside parimad olid:

Triin Serv 1. kl

Marite Varrik 2. kl

Kertu Serv 3. kl

Liisa Rosenberg 3B kl

Kadri Kirschenberg 4. kl

Jan Martin Kaarna 4B kl

Publiku lemmik oli Martin Mallas.

Juhendajad Annika Põldsepp, Tuulike Mölder, Diana Juss, Külli Karro ja Anneli Jõeloo

---

 

Koolinoorte 6.-9. kl korvpalli MV-l osales väga tublilt võistkond koosseisus Oskar Ermel, Marten Oeselg, Ruudi Palm, Raneri Kamber, Priit Konnula, Adrian Randlo, Sten Ivaste, Riho Parker, Ron-Mattias Vähi.

Juhendaja Anti Ossis

----

 

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutasid 9. kl arvestuses Liis Serv I koha, Age-Anett Laanejõe III koha.

8. kl arvestus saavutas Lenna Leelo Asi II koha,  tublilt osalesid Gerli Kari, Elo Rahman, Henn Rahman.

7. kl arvestuses osalesid tublilt Kadi Serv ja Susanna Solmann.

6. kl arvestuses saavutas Joonas Soon II koha, tublilt osales Remo Kuslapuu.

Juhendaja Viia Haller

---

 

Sportlandi 3x3 korvpallivõistlusel saavutas võistkond koosseisus Samuel Liiv, Otto Tappo, Joosep-Henry Pajumägi ja Oliver Solmann III koha.

Juhendaja Anti Ossis

---

Emakeelepäeva raames teemakohaste ülesannete lahendamises olid klasside parimad Savannah Sügis, Triin Serv, Säde Heidi Serv, Ranelle-Naomi Rosen, Amanda-Airiin Klaar, Liis-Loreen Kivest, Jan Martin Kaarna, Anni Serv, Aureelia Lauter, Jette Raudsepp, Kädi Müür, Joonas Soon, Remo Kuslapuu, Hindrik Saar, Susanna Solmann, Lenna Leelo Asi, Reena Kamber, Liis Serv.

Juhendajad Anneli Jõeloo, Külli Karrro, Tuulike Mölder, Diana Juss, Annika Põldsepp, Rebeka Käär

---

 

Ukraina heaks korraldatud toetusmärkide valmistamise ja müügi eest tunnustada järgmisi õpilasi: Kadi Serv, Susanna Solmann, Lenna Leelo Asi, Maria Helena Kaasma, Reena Kamber, Gerli Kari, Karmen Kerge, Sandra Kobin, Alina Nagibina, Elo Rahman, Linette Rodima, Helen Toom.

Juhendasid ja abistasid Ülle Hummal, Kristelle Terve

---

 

Meeldejääva Eesti Vabariigi 104. aastapäeva aktuse läbiviimise eest avaldada tunnustust järgmistele õpilastele: Nele Liis Kaasma, Elli-Liis Ladva,  Amanda-Airiin  Klaar, Hindrik Saar, Oskar Ermel, Mattias Hainas,  Sten Ivaste,  Karl-August Jeedas, Sandra Kallion, Annabel Kipasto, Liisa Koha,Anete Kuuskla,  Age-Anett Laanejõe, Carola Müür, Riho Parker, Liis Serv, Madli Soon, Ron-Mattias Vähi.

Juhendasid Kairit Thealane ja Sirli Hellamaa

---

 

Maakondlikul 4.-6. kl matemaatikaolümpiaadil saavutas Martin Serv 5. klassi arvestuses I koha.

Tublilt osalesid Joonas Soon,  Sebastian Vals, Jette Raudsepp, Anni Serv, Aureelia Lauter ja Kadri Kirschenberg.

Juhendajad Tiiu Alter ja Annika Põldsepp

--

 

Maakondlikul ettelugemisvõistusel "Kolmas loeb" osales tublilt Elli- Liis Ladva.

Juhendaja Tuulike Mölder

--

 

Maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil osales tublilt Madli Soon.

Juhendaja Krista Hütsi

---

 

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil osalesid tublilt Kadi Serv, Lenna Leelo Asi, Elo Rahman, Anete Kuuskla, Liis Serv.

Juhendaja Tiia Linnas

---

 

Maakondlikul emakeele olümpiaadil osalesid tublilt Mattias Vätsing, Kadi Serv, Elo Rahman, Reena Kamber, Age-Anett Laanejõe, Liis Serv.

Juhendaja Rebeka Käär

---

 

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil osalesid tublilt Henn Rahman, Gerli Kari, Age-Anett Laanejõe.

Juhendajad Margot Lainemaa ja Tiiu Alter

---

 

Maakondlikul keemiaolümpiaadil  osales tublilt Age-Anett Laanejõe.

Juhendaja Margot Lainemaa 

---

 

Maakondlikul kodutütarde 90. aastapäeva pidulikul kontsert-aktusel sai Võrumaa ringkonna tänukirja Age-Anett Laanejõe.

---

 

Maakondlikul ajalooolümpiaadil osalesid tublilt Joonas Soon, Hindrik Saar ja Madli Soon.

Juhendaja Margot Lainemaa

---

 

Kaja Parkeri mälestusturniiril males saavutas Age-Anett Laanejõe vanemate kodutütarde arvestuses I koha, Lars Peeter Ladva nooremate noorkotkaste arvestuses II koha.

Väga tublilt osales ka Henn Rahman.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Haanjas toimunud maakondlikul laskevõistlusel esindasid meie rühma tublilt Age-Anett Laanejõe, Melani Väits, Kadri Kirschenberg, Viktoria Savi ja Riho Parker.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Võru maakonna koolinoorte valikorienteerumise MV tulemused:

Age-Anett Laanejõe I koht

Riho Parker II koht

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

Võru maakonna koolinoorte sügisese murdmaajooksu MV  tulemused:

Riho Parker III koht

Väga tublilt osalesid Ron-Mattias Vähi, Adrian Randlo, Priit Konnula, Alina Nagibina, Helori Hollo, Aureelia Lauter, Lisandra Lohk, Pärtel Perv.

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

 

Maakondlikul orienteerumisvõistlusel saavutas Age-Anett Laanejõe vanemate kodutütarde arvestuses II koha ning Riho Parker vanemate noorkotkaste arvestuses II koha.

Rühmade arvestuses saavutasime I koha.

Tublilt osalesid Elo Rahman, Gerli Kari, Andre Antsov, Henn Rahman, Adrian Randlo.

Juhendaja Kristelle Terve

---

 

Kodutütarde ja noorkotkaste maakondlikul oskuste päeval saavutas noorkotkaste võistkond koosseisus Riho Parker, Henn Rahman, Remo Kuslapuu ja Joosep-Henry Pajumägi saavutas III koha.

Tublilt osales kodutütarde võistkond koosseisus Elo Rahman, Lenna Leelo Asi ja Amanda-Airiin Klaar.

Juhendaja Kristelle Terve         

---