ÕPPETÖÖ

Direktor kiidab

Koolinoorte murdmaajooksu MV-l osalesid tublilt Amanda-Airiin Klaar, Elli-Liis Ladva, Brita Müür, Aureelia Lauter, Kadri Kirschenberg, Jürgen Soon, Martin Mallas, Mia-Loreen Rosen, Kädi Müür, Oliver Solmann, Samuel Liiv, Otto Tappo, Alina Nagibina, Adrian Randlo, Henn Rahman.

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi

---

Traditsioonilisel sügisnäitusel osalesid väljapanekutega Sander Sõnna, Nele Liis Kaasma, Mattias Timmi, Marleen Käär, Hendry-Ado Aas, Kevin Kriiva, Aiki Ehte, Martten Dontsov, Meelis ja Maido Naudi, Marta Ermel, Kelli Terve, Kerli Kaev, Henri Koha, Helina Aas, Triin Serv, Aaron Lindmets, Joonas Solmann, Grete Kinna, Savannah Sügis, Olle Kaarel Ladva, Emma Ermel, Maili-Maria Jõgisuu, Kaspar Jõgisuu, Adeele Lanukopli, 3. klass ühistööga "Õunajänesed", Elisabet Arulepp, Elli-Liis Ladva, Kiara Küttis, Kadri Kirschenberg, Lisanna ja Marten Thealane, Aureelia Lauter, Jürgen Soon, Lars Peeter Ladva, Jan Martin Kaarna, Viktoria Savi, 7. klass ühistööga, õpetaja Anneli ja õpetaja Külli.

---

Koolinoorte jalgpalli 6.-9. kl MV-l osalesid tublilt Ats Asser Asi, Otto Tappo, Joosep-Henry Pajumägi, Oskar Ermel, Imre Kurrikoff, Marten Oeselg, Hindrik Saar, Mattias Vätsing ja Priit Konnula.

Juhendaja Anti Ossis

---

Kodutütarde ja noorkotkaste maakondlikul orienteerumispäeval osalesid tublilt Kadri Kirschenberg, Anni Serv, Teele Helekivi, Janne Raudsepp, Marette Rodima, Kelli Terve, Oliver Solmann ja Samuel Liiv.

Juhendaja Kristelle Terve

Juhendaja Kristel-Liis Jõendi