ÕPPETÖÖ

Direktor kiidab

---

14. novembril toimus maakondlik kodutütarde ja noorkotkaste male- ja kabevõistlus.

Age-Anett Laanejõe saavutas vanemate kodutütarde arvestuses males II koha.

Henn Rahman saavutas nooremate noorkotkaste arvestuses males II koha.

Tubli panuse andsid Adrian Randlo ja Marette Rodima.

Rühmadevahelises arvestuses saavutati III koht.

Kabevõistlusel osalesid tublilt Viktoria Savi ja Remo Kuslapuu.

Juhendaja Kristelle Terve

---

11. novembril toimus Võru maakonna koolinoorte rahvastepalli MV.

Osula Põhikooli esindas võistkond koosseisus Oskar Ermel, Hindrik Saar, Marten Oeselg, Imre Kurrikoff, Otto Tappo, Joosep-Henry Pajumägi, Oliver Solmann, Samuel Liiv.

---

5. novembril toimunud isadepäeva pereürituse ettevalmistamise ja läbiviimise eest

õpilaskohvik- 8. klass

Juhendaja Kairit Thealane

---

3. novembril toimus Võru maakonna koolinoorte 6.-9. klasside segavõrkpalli KV.

Osula Põhikooli esindas võistkond koosseisus Annabel Kipasto, Renna Täht, Jete Marie Helekivi, Liisi Riivik, Adrian Randlo, Riho Parker, Ron-Mattias Vähi, Kaspar Savi.

Juhendajad Kristel-Liis Jõendi, Kairit Thealane

---

Võrukeelsel Artur Adsonile pühendatud luulelugemisvõistlusel võitis 5.–9. klassi arvestuses I koha Hindrik Saar, kes esitas ema kirjutatud luuletuse „Põllumiis Ants”.

4. kl õpilased pälvisid luulõkuuhtüü eräpreemia.

---

14. oktoobril toimus kodutütarde ja noorkotkaste maakondlik orienteerumisvõistlus.

Age-Anett Laanejõe- I koht

Melani Väits- II koht

Tublilt osalesid Andre Antsov, Adrian Randlo, Henn Rahman, Priit Konnula, Karl Sepp, Kaili Terve

14. oktoobril toimus Võrumaa koolinoorte valikorienteerumise MV

• Age-Anett Laanejõe- TB vanuseklassi individuaalvõistlejate arvestuses I koht
  • Melani Väits ja Kaili Terve- TB vanuseklassi paarisvõistlejate arvestuses I koht

---

Võru maakonna koolide 4. klasside ettelugemise võistlusel  "Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi ..."  osales tublilt Martin Serv

Juhendaja Anneli Jõeloo

---

10. oktoobril toimunud kodutütarde ja noorkotkaste maakondlikul laskevõistlusel osalesid väga tublilt Viktoria Savi, Andre Antsov, Adrian Randlo, Age-Anett Laanejõe, Riho Parker ja Melani Väits.

---

Kiidame järgmisi õpilasi loodustsäästva suhtumise eest (vanapaberi toomine): Säde Heidi Serv 5,65 kg, Triin Pikas 37,8 kg, Amanda-Airiin Klaar 10,1 kg, Mariel Perv 38,38 kg, Pärtel Perv 38,38 kg, Teele Helekivi 43,25 kg, Kadri Kirschenberg 4,85 kg, Jette Raudsepp 49,75 kg, Martin Serv 218,05 kg, Otto Tappo 30,6 kg, Janne Raudsepp 49,75 kg, Marette Rodima 3,12 kg, Hindrik Saar 131,85 kg, Priit Konnula 84,8 kg, Karmen Kerge 17,4 kg, Kirke Kari 34,3 kg, Reena Kamber 37,8 kg, Elo Rahman 29,2 kg, Henn Rahman 29,2 kg, Linette Rodima 3,12 kg, Liis Serv 5,65 kg, Mattias Hainas 31,3 kg,  Riho Parker 332,8 kg, Maia Serv 5,65 kg, Jete Marie Helekivi 43,25 kg, Vaido Blum 167,25 kg, Grete Rodima 3,12 kg.

---

28. septembril Antslas toimunud tänavakorvpalli turniiril saavutas võistkond koosseisus Riho Parker, Tair Linnas ja Tanel Vestmann  8.-9. kl arvestuses I koha.

Võistkond koosseisus Andre Antsov, Adrian Randlo, Raneri Kamber saavutas -7. kl arvestuses III koha.

Juhendaja Anti Ossis

---

23. septembril toimunud Võru maakonna koolinoorte sügisesel murdmaajooksul tuli esikolmikusse:

• Kaili Terve- III koht TB500 vanuseklassis

Väga tublilt osalesid Linette Rodima, Lenna Leelo Asi, Lisandra Taalfeld, Adrian Randlo, Priit Konnula, Henn Rahman, Alina Nagibina, Carin Onno, Melani Väits, Riho Parker.

---

11. septembril toimunud Aksel Kersna XXIII mälestusvõistlustel tulid esikolmikusse:

2. klass

• Reio Metsla - I koht 100m jooksus
  • Tair Linnas - II koht 100m jooksus

7.-9. kl teatejooksus II koht

Väga tublilt osalesid Aureelia Lauter, Lisandra Lohk, Brita Alter,  Mairo Hollo, Marten Oeselg, Kadi Serv ja  Lenna Leelo Asi.

Juhendajad Anti Ossis, Kristel-Liis Jõendi

---

Age-Anett Laanejõe saavutas vanemate kodutütarde arvestuses males II koha.

Henn Rahman saavutas nooremate noorkotkaste arvestuses males II koha.

Tubli panuse andsid Adrian Randlo ja Marette Rodima.

Rühmadevahelises arvestuses saavutati III koht.

Kabevõistlusel osalesid tublilt Viktoria Savi ja Remo Kuslapuu.

Juhendaja Kristelle Terve

---

11. novembril toimus Võru maakonna koolinoorte rahvastepalli MV.

õpilaskohvik- 8. klass

Juhendaja Kairit Thealane

---

3. novembril toimus Võru maakonna koolinoorte 6.-9. klasside segavõrkpalli KV.

Juhendajad Kristel-Liis Jõendi, Kairit Thealane

---

4. kl õpilased pälvisid luulõkuuhtüü eräpreemia.

Age-Anett Laanejõe- I koht

Melani Väits- II koht