KOOLIPERE

Autahvel


2018/2019 õppeaasta

Hinnetele “5” õppisid:

I klass
1. Kadri Kirschenberg
2. Aureelia Lauter
3. Jette Raudsepp
4. Anni Serv
5. Sebastian Vals

II klass
1. Martin Serv
2. Delisa Kuuskla
 

IV klass
1. Kadi Serv
2. Mattias Vätsing
 

V klass
1. Lenna Leelo Asi
2. Elo Rahman
3. Henn Rahman

 

VI klass
1. Anete Kuuskla
2. Age-Anett Laanejõe
3. Renata Safina
4. Liis Serv
 

VII klass
1. Marleen Hütsi
2. Maia Serv

 

VIII klass
1. Maibel Kipasto
2. Ken Parijõgi

 

IX klass
1. Hanna-Lysette Täkker

 

 

Hinnetele “4” ja “5” õppisid:

I klass
1. Mete-Maria Adusson
2. Teele Helekivi
3. Daniel Karlson
4. Lars Peeter Ladva
5. Lisandra Lohk
6. Martin Mallas
7. Arco Nõmmik
8. Pärtel Perv
9. Jürgen Soon
10. Rolf-Marten Vähi
 

II klass
1. Ats Asser Asi
2. Samuel Liiv
3. Mia-Loreen Rosen
4. Viktoria Savi
5. Oliver Solmann
6. Otto Tappo
 

III klass
1. Brita Alter
2. Imre Kurrikoff
3. Remo Kuslapuu
4. Marten Oeselg
5. Janne Raudsepp
6. Hindrik Saar
7. Joonas Soon
 

IV klass
1. Raneri Kamber
2. Lenna Koha
3. Liisa Pruuli
4. Kaisa Rosenberg
5. Susanna Solmann
6. Lisandra Taalfeld

 

V klass
1. Andre Antsov
2. Maria Helena Kaasma
3. Reena Kamber
4. Gerli Kari
5. Kirke Kari
6. Karmen Kerge
7. Priit Konnula
8. Kätlin Männik
9. Alina Nagibina
10. Adrian Randlo
11. Linette Rodima
 

VI klass
1. Sten Ivaste
2. Krismar Lillepuu
3. Riho Parker
4. Madli Soon
 

VII klass
1. Jete Marie Helekivi
2. Katrin Kaarna
3. Loviise Liiv
4. Kaili Terve
5. Renna Täht
6. Helen Vogt
7. Melani Väits
 

VIII klass
1. Daniel Kreevald
2. Birgit Schmeimann
3. Karmen Lisett Taal
4. Sandra Tiganik

IX klass
1. Mari Hera
2. Merilin Hütsi
3. Kaur Kreevald
4. Anita Laanejõe

2018/2019 õppeaasta

Hinnetele “5” õppisid:

I klass
1. Kadri Kirschenberg
2. Aureelia Lauter
3. Jette Raudsepp
4. Anni Serv
5. Sebastian Vals

II klass
1. Martin Serv
2. Delisa Kuuskla
 

IV klass
1. Kadi Serv
2. Mattias Vätsing
 

V klass
1. Lenna Leelo Asi
2. Elo Rahman
3. Henn Rahman

 

VI klass
1. Anete Kuuskla
2. Age-Anett Laanejõe
3. Renata Safina
4. Liis Serv
 

VII klass
1. Marleen Hütsi
2. Maia Serv

 

VIII klass
1. Maibel Kipasto
2. Ken Parijõgi

 

IX klass
1. Hanna-Lysette Täkker

 

 

Hinnetele “4” ja “5” õppisid:

I klass
1. Mete-Maria Adusson
2. Teele Helekivi
3. Daniel Karlson
4. Lars Peeter Ladva
5. Lisandra Lohk
6. Martin Mallas
7. Arco Nõmmik
8. Pärtel Perv
9. Jürgen Soon
10. Rolf-Marten Vähi
 

II klass
1. Ats Asser Asi
2. Samuel Liiv
3. Mia-Loreen Rosen
4. Viktoria Savi
5. Oliver Solmann
6. Otto Tappo
 

III klass
1. Brita Alter
2. Imre Kurrikoff
3. Remo Kuslapuu
4. Marten Oeselg
5. Janne Raudsepp
6. Hindrik Saar
7. Joonas Soon
 

IV klass
1. Raneri Kamber
2. Lenna Koha
3. Liisa Pruuli
4. Kaisa Rosenberg
5. Susanna Solmann
6. Lisandra Taalfeld

 

V klass
1. Andre Antsov
2. Maria Helena Kaasma
3. Reena Kamber
4. Gerli Kari
5. Kirke Kari
6. Karmen Kerge
7. Priit Konnula
8. Kätlin Männik
9. Alina Nagibina
10. Adrian Randlo
11. Linette Rodima
 

VI klass
1. Sten Ivaste
2. Krismar Lillepuu
3. Riho Parker
4. Madli Soon
 

VII klass
1. Jete Marie Helekivi
2. Katrin Kaarna
3. Loviise Liiv
4. Kaili Terve
5. Renna Täht
6. Helen Vogt
7. Melani Väits
 

VIII klass
1. Daniel Kreevald
2. Birgit Schmeimann
3. Karmen Lisett Taal
4. Sandra Tiganik

IX klass
1. Mari Hera
2. Merilin Hütsi
3. Kaur Kreevald
4. Anita Laanejõe