Koroonaviiruse leviku peatamiseks. 22. märts Inga

Head lapsevanemad!

Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga palun jälgige, et Teie laps/lapsed viibiksid koduõppe perioodil kodus ja peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust. Pidage meeles, et viibimine rahvarohketes kohtades, külaskäigud ja sõpradega kohtumised on tervisele riskantsed.
Nii nagu mujal, on ka kooli territooriumil õpilaste kogunemised keelatud!
Ühtlasi palume anda teada õpilastest, kes koolipäeva ajal kogunevad või muul lubamatul viisil aega veedavad, sotsiaalpedagoogi meiliaadressile: tiia@osulapk.ee või helistada  telefonile ( +372 516 5646)
Värskes õhus liikumine on vajalik, aga seda tuleb teha koduaias või nt terviserajal vabas looduses.

Lugupidamisega

Anti Ossis

Osula Põhikooli direktor

Head lapsevanemad!

Nii nagu mujal, on ka kooli territooriumil õpilaste kogunemised keelatud!

Lugupidamisega

Anti Ossis