Soovitused seoses COVID-19 haiguse levikuga 28. veebruar Inga

Head lapsevanemad!
Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas soovitab Terviseamet lastevanematel, kes käisid puhkamas koroonaviiruse suurema levikuga paikades (Hiina Rahvavabariik, Põhja-Itaalia, Iraan, Jaapan, Singapur, Lõuna-Korea), võimalusel viibida koos lastega 14 päeva kodus ja jälgida perekonna tervislikku seisundit.

Lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palutakse teavitada sellest klassijuhatajat. E-kooli kaudu on võimalik korraldada õppetööd kodustes tingimustes.

Head lapsevanemad!